?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Минулі вихідні присвятила спілкуванню з командою Молодіжного Європейського Руху та Євроклубу АТІС. Активісти з цих організацій проводять дні Європейських країн в Україні, почали з Польської Республіки. В рамках Днів Польщі в Україні організовувалися покази фільмів польською мовою, читання віршів, студентські зустрічі та конкурс конкурсу «А що ти знаєш про Польщу?».
 
Дана подія була дуже цікавою та неординарною: потрібно було відповісти на питання про Польську Республіку. Мета конкурсу – зацікавити учасників історією та культурою цієї країни та подарувати їм трошки нових знань про неї.
 
На першому етапі питання були поділені на блоки: загальні відомості про країну (державний устрій, географічні відомості, символи держави, її керівництво), історія (назвати певні дати в історії Польської Республіки, описати кількома реченнями важливі історичні події), культура (питання про польську мову, кіно, літературу), Польща в Європейському Союзі, українсько-польські відносини та найцікавіший етап - графічний - потрібно було впізнати видатних особистостей, зображених на малюнках та в двох-трьох реченнях та описати їх значення для Польської Республіки та світу. Серед цих особистостей – відомі культурні діячі, політики, спортсмени, письменики та вчені.
 
Другий етап конкурсу – це творче завдання, яке передбачало створення лозунгу дял двохстороньої співпрації Україна – Польща та фото місця в рідному місті учасників, яке б вказувала на добросусідські відносини двох країн.
 
В неділю відбулося нагородження переможців конкурсу. Призами стали цінні альбоми та інформаційні матеріали від Польського Інституту в Києві.
 

Profile

я красіва
elena_romanenok
Elena_Romanenok

Latest Month

December 2011
S M T W T F S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by Akiko Kurono